Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 630
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 630
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Облікова система для віддаленого онлайн управління і контролю магазинів і торгових точок

Власники мережі роздрібних магазинів (торгових точок, кіосків, ларьків) найчастіше стикаються з проблемами ведення обліку, контролю продажів, відсутністю інформації про наявність товарів на полицях і поточних залишків. Як наслідок усього перерахованого вище — зниження виручки, несвоєчасні поставки, втрата клієнтів.

[heading header_type=»h2″ header_align=»center»]Облікова система для віддаленого онлайн управління[/heading]

Як всього цього уникнути?

За допомогою облікової системи для віддаленого онлайн управління і контролю магазинів і торгових точок керуючий може аналізувати роботу магазинів і контролювати роботу торгового персоналу на своєму ноутбуці з виходом в Інтернет. Передача даних відбувається без участі касирів в фоновому режимі.

Чому «віддалене управління» це так зручно

При організації роботи магазину важливо коректно вести довідник товарів — вести довідник товарної номенклатури онлайн дуже зручно і економить масу часу. Також за допомогою облікової системи для віддаленого онлайн управління і контролю магазинів і торгових точок можна переглядати чеки і дані за зміну, тримати під контролем наявність товарів в магазинах і вчасно поповнювати запаси, формувати звіти по виручці / кількості чеків і ін.

Які цілі Ви ставите перед обліковою системою для управління і контролю магазинів і торгових точок?

 • Виключити шахрайство персоналу. Важливо не допускати появу несанкціонованого і неврахованого товару, мати можливість швидко порівняти залишки по обліковій системі і фактичні залишки на складі.
 • Контролювати і не заморожувати гроші в товарних запасах. Можливість знайти «золоту середину» асортименту і ліквідності товарів, тобто вкладати гроші в запаси оптимально.
 • Контролювати взаєморозрахунки. Система обліку автоматично повідомляє про заборгованості при розрахункової операції або під час проведення документа.
 • Використовувати ефективну систему ціноутворення. Сприяти зростанню прибутку за рахунок співвідношення націнки і оборотності.
 • Збільшити якість і швидкість обслуговування. Автоматизований магазин дозволяє торговому персоналу більш оперативно та якісно обслуговувати покупців.
 • Гнучка система аналітики. Звіти про русі товару, по постачальникам, чеками, за певний період, вивантаження в супутні системи.
 • Можливість враховувати власне виробництво в магазині (випічка, кулінарія). Облік товарів на підставі сировини, яке також може бути товаром.

Які показники допоможуть зрозуміти чи ефективно працює магазин

 • Обсяг продажів у грошовому вираженні, в штуках товару. Якщо орієнтуватися тільки на виручку, можна не помітити, що кількість проданого товару може зменшитися через підвищення цін.
 • Продажі з 1 м.кв. торговельної площі = виручка за певний період (день, місяць) / на площу торгового залу в м.кв. покажуть ефективність використання торгового простору і продуктивність магазину.
 • Співвідношення відвідувачів і покупців магазину. Якщо за день магазин відвідало 220 осіб і лише 9 з них зробили покупку, то конверсія магазина складе 9/220 * 100 = 4%. А значить потрібно внести зміни в роботу магазину.

Система продажів супутніх товарів допоможе підвищити розмір середнього чека (виручка за період / на кількість пробитих за цей період чеків).

Система контролю якості, термінів придатності товарів допоможе знизити кількість повернень.

Кожен магазин унікальний по-своєму, облікова система для віддаленого онлайн управління і контролю магазинів і торгових точок допоможе оцінювати і вчасно вносити коригування в роботу вашого бізнесу для його подальшого успішного розвитку.

Ми надамо Вам консультацію з автоматизації невеликих магазинів і торгових точок, зателефонуйте за номером +38 (044) 207-39-55!

[button type=»info» size=»lg» label=»Змовити демонстрацію ABM Retail» modal=»1235″]

Блог по теме: