Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 362
      [name] => Статті
      [slug] => stati
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 362
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 33
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 362
      [category_count] => 33
      [category_description] => 
      [cat_name] => Статті
      [category_nicename] => stati
      [category_parent] => 0
    )

)

Автоматизація торгівлі алкогольною продукцією

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Продажі алкоголю на ринку України регулюються мінімальними оптово-відпускними та роздрібними цінами, потребують наявність ліцензії, зареєстрованого касового апарату, фіскального реєстратору.
Для комплексної автоматизації магазинів, які торгують алкоголем, важливий комплексний підхід для організації управлінського та регламентованого обліку і планування.

Комплексна автоматизація торгівлі алкогольною продукцією

Важливо вести облік додаткових властивостей — ємності, міцність, коректно розраховувати індикативні ціни для кожного виду алкоголю, вести облік продажів товарів з однаковим найменуванням та штрих-кодами від різних постачальників, різного року виробництва і різною ціною, встановлювати і блокувати знижки на конкретного постачальника і товар.

Необхідно швидко проводити оприбуткування товару, щоб він оперативно був доступний для продажів. А також надавати відстрочку платежів за накладною і фактом реалізації.

Для кращої візуалізації полиць з алкоголем і розуміння виручки з метра квадратного рекомендована автоматизація мерчендайзингу.

Жоден магазин не обійдеться без управління аналітичними даними з продажу і вивантаження даних в систему бухгалтерського обліку.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]автоматизація магазинів алкогольної продукції - ABM Retail

В системі ABM Retail є можливості автоматизації магазинів, які торгують алкоголем.
Використовуючи хмарну систему для комплексної автоматизації магазинів алкогольної продукції ABM Retail, підключаючись з будь-якої точки світу, можна оперативно управляти своїми магазинами і приймати управлінські рішення, грунтуючись на прозорих даних.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column align=»center» width=»1/1″][button type=»link» size=»lg» label=»Детальніше про систему ABM Retail» link=»http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/»][/vc_column][/vc_row]

Статті по теме: