Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 630
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 630
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Власне виробництво в магазині

Власне виробництво в магазині

Вважається, що наявність власного виробництва в магазині — ознака цивілізованої роздрібної торгівлі, адже власне виробництво дозволяє відрізнятися від конкурентів, запропонувати свіжу продукцію з урахуванням смаків і вимог покупців.

Як організувати власне виробництво в магазині

Власне виробництво в магазині може бути представлено різними напрямками — очищення, оброблення, упаковка в м’ясних і рибних цехах; холодні та гарячі блюда власної кулінарії; кондитерські та хлібобулочні вироби власної пекарні. Для дотримання високого рівня продукції необхідно дотримуватися високої якості оброблення, випічки, приготування, маркування, фасування, температурного режиму зберігання готової продукції, термінів придатності.

Організовувати власне виробництво в магазині краще грунтуючись на даних аналітики попиту, провести аналіз потенціалу ринку, а також у тому випадку, якщо існуючий виробник не може розширити асортимент і підвищити якість продукції.

Необхідно дотримуватися єдиних стандартів у всіх магазинах мережі, забезпечувати стабільну якість продуктів власного виробництва, знизити ймовірність відхилень від технології виробництва, щоб у покупців складалося загальне позитивне враження про всю торгівельну мережу.

На прилавках магазину завжди повинна бути свіжа продукція, є загроза залишків, а значить потрібно чітко прораховувати і контролювати обсяг виробництва, виготовляти таку кількість продукції, що буде спожито з достриманням термінів.

Важливим фактором довгострокової рентабельності власного виробництва є якісне обладнання та система кількісного обліку, адже потрібно вести облік інгредієнтів та готової продукції, а запланований вихід продукції може не відповідати фактичному.

Власне виробництво в магазині ABM Retail

Система управління ABM Retail дозволяє організувати власне виробництво в магазині, вести облік інгредієнтів і продукції, випуск готової продукції, вести технологічні карти

[button type=»link» size=»lg» label=»Докладніше про систему ABM Retail» link=»/uk/abm-retail-ua/»]

Блог по теме: