Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 355
      [name] => Новини
      [slug] => newsua
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 355
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 19
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 355
      [category_count] => 19
      [category_description] => 
      [cat_name] => Новини
      [category_nicename] => newsua
      [category_parent] => 0
    )

)

Розроблено унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу

Розроблено унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Як часто власник магазину думає про ризик довіряти зберігання даних операційної діяльності магазину зовнішнім компаніям, що було б непогано спостерігати діяльність кожної торгової точки, перебуваючи де завгодно і через браузер, не платити шалені гроші за прості і зручні касові апарати, термінали збору даних.

[/vc_column_text][heading header_type=»h2″ header_align=»center»]Програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою[/heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/1″][vc_column_text]

У власника магазину, підприємця з’явилася можливість управління єдиним механізмом роботи з касовим апаратом без обмежень в їх кількості за допомогою унікального програмного забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу, розробленого експертами ABM Cloud. Програмне забезпечення автоматично програмує каси товарами, цінами, контролює оновлення цін, контролює отримання чеків.

Доступ до інформації та управління торговими процесами в торгових точках здійснюється через WEB-браузер, тобто в режимі реального часу, з будь-якого пристрою з доступом в Інтернет (смартфон, планшет, ноутбук, звичайний комп’ютер) можна управляти магазином!

Дана розробка може бути застосована в невеликих продуктових, сигаретних, газетних та ін. магазинах, кіосках, павільйонах, МАФах, ларьках, відділах магазинів, острівцях в ТЦ і ТРЦ, аптечних пунктах.

Портативна контрольно-касова точка виконує облік готівкового / безготівкового розрахунку з клієнтами під час продажів і видачі чека, поєднує в собі основні функції мобільних фіскальних розрахункових реєстраторів з великою швидкістю обробки інформації.

В результаті Ви отримуєте:

 • Найкращу невисоку ціну в Україні як на касовий апарат, так і на хмарну онлайн облікову систему.
 • Безпеку даних вашого бізнесу і повну свободу дій.
 • Програмний комплекс дозволяє через будь-який браузер управляти даними магазину, моніторити ситуацію, будувати аналітичні звіти.
 • Багатопотоковий обмін даними дозволяє одночасно обробляти будь-яку кількість транзакційних операцій.
 • Час обміну даними налаштовується онлайн в режимі реального часу самим користувачем системи.
 • До касового апарату можна підключити будь-яке додаткове торгове обладнання: сканер штрих-коду, ваги, клавіатуру, банківський термінал тощо.
 • Автоматичне надання знижки згідно заздалегідь запрограмованим типам дисконтних карт.

Дізнатися про сучасне унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу можна за телефоном +38 (044) 207-39-55!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column align=»center» width=»1/1″][button type=»info» size=»lg» label=»Замовити демонстрацію ABM Retail» modal=»1235″][/vc_column][/vc_row]

Новини по теме: