Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 619
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 619
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Програма для роздрібної торгівлі ABM Retail

Правильно обрана програма для роздрібної торгівлі — найбільш дієвий спосіб підвищення ефективності роботи магазину, зниження витрат і збільшення прибутку торгової точки.

Програма для роздрібної торгівлі

Програма для роздрібної торгівлі ABM Retail є основою прозорості та зручності ведення обліку магазину або будь-якій торговельній точки (навіть на ринку), для кількісного і сумового обліку. Для обліку як штучного, так і вагового товару, операцій приймання, повернення, продажу, повернення, списання товару, переобліку, операцій з грошима (виручка, переоцінка, списання), обліку розрахунку з покупцями, обліку постачальників, покупців, обов’язкових платежів.

Без необхідності тривалого навчання торгового персоналу.

Програма для роздрібної торгівлі — зручний інструмент для оперативного отримання достовірної інформації, але слід враховувати, що сама програма облік не веде і управлінських рішень не приймає.

ABM Retail — повнофункціональна, доступна програма для роздрібної торгівлі, що забезпечує широкі можливості і стабільність роботи, з доступною вартістю оренди. Проста і зручна програма для обліку товару і продажів в магазині, не перевантажена складними функціями.

Власник магазину отримує ефективну систему для виключення зловживань співробітників, звіти по касі, нескладний інтерфейс, оперативну технічну підтримку.

програма для роздрібної торгівлі - ABM Retail

Ви можете дізнатися, як організувати ретельний і автоматизований контроль роздрібної торгівлі за допомогою програми ABM Retail.

[button type=»link» size=»lg» label=»Подробнее о системе ABM Retail» link=»/abm-retail/»]

Блог по теме: