Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 362
      [name] => Статті
      [slug] => stati
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 362
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 33
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 362
      [category_count] => 33
      [category_description] => 
      [cat_name] => Статті
      [category_nicename] => stati
      [category_parent] => 0
    )

)

Хмарний сервіс для роздрібного магазину ABM Retail

Хмарний сервіс для роздрібного магазину ABM Retail

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Хмарний сервіс для роздрібного магазину, розроблений спеціально для ведення прозорого обліку та організації ефективної роботи торгової точки власниками. Без покупки програмного забезпечення і довгого процесу впровадження — магазин продає вже через 2 тижні, а торговий персонал не потрібно довго навчати!

«Бізнес йде в хмари» і програми надаються у вигляді онлайн сервісу з орендною платою замість традиційної «коробки». Не виняток і роздрібні магазини — формула автоматизації магазина досить проста: «каса на планшеті, сервер в хмарі».

Підключаючись за допомогою Інтернет з будь-якої точки світу, є можливість управління асортиментом і цінами, обслуговування повернень, підключення онлайн ТСД, управління маркетинговою політикою і легкої побудови аналітичної звітності.

Завдяки хмарності сервісу для роздрібного магазину ABM Retail, до ноутбука досить підключити сканер штрих-кодів, фіскальний реєстратор — і робоче місце касира готове, а значить є значна економія на POS-системі.

В силу архітектури хмарного сервісу в єдину мережу можна об’єднати всі дані і не виходячи з дому, в режимі реального часу контролювати динаміку продажів, залишки товару в магазині або мережі магазинів, замовлення постачальнику.

Організовувати і обслуговувати роботу сервера в магазині або офісі — дорого і небезпечно. Хмарний сервіс для роздробу ABM Retail — як «клієнт-банк», конфіденційний, надійно захищений і власник магазину може не переживати за збереження даних.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Хмарний сервіс для роздрібного магазину - ABM Retail

Створити торгову точку і керувати нею за допомогою хмарного сервісу для роздрібного магазину ABM Retail можна зателефонувавши за номером (044) 207-39-55 та отримавши інформацію на сайті .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column align=»center» width=»1/1″][button type=»link» size=»lg» label=»Подробнее о системе ABM Retail» link=»/abm-retail/»][/vc_column][/vc_row]

Статті по теме: