Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 660
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 660
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Автоматизація обліку магазину, програма обліку

Усвідомлення проблем автоматизації обліку магазину, пошуки програми обліку починаються, коли магазин вже відкритий, а товари знаходяться на полицях. Але дуже важливо мати можливість вести облік однакових товарів від різних постачальників, які приходять за накладними під різними найменуваннями. Та не плутатися в обліку товару, який закуповується в упаковках і комплектах, а продаються поштучно. Швидко проводити переоблік дрібного товару. Уникати плутанини при здачі зміни і звірці залишків.

Автоматизувати облік товарів магазину в програмі обліку можна за назвою товару, виробнику, кольору, матеріалу, артикулу, прикріплювати фотографію товару.

Маркування товарів штрих-кодами допоможе швидко і зручно оприбутковувати товар і відправляти на цінник необхідні характеристики товару. Наявність товару, які продаються поштучно або в упаковці, несе за собою неминучу плутанину при обліку та перерахунку товару. Дрібні товари етикуются поштучно або на чергову упаковку. Відкриту упаковку програма обліку списує а залишки товарів з комплекту приходує поштучно.

Переоблік товару в магазині зазвичай болюча тема, займає багато часу і зводиться до зіставлення суми залишків і суми продажів, кількісний облік — непосильне завдання. Але така схема може приховувати за собою спекуляції персоналу. Рекомендується проводити інвентаризацію поетапно, без закриття магазину.

А найголовніше в автоматизації обліку товарів магазину і впровадженні програми обліку магазину — відхід від ручної роботи, можливість ведення чіткого прозорого обліку товарів, контролювати і оперативно управляти магазином.

Програма обліку — це не складно, ваші продавці осилять її.

Автоматизація обліку магазину — інвестиції в свій власний бізнес і вивільнення часу і грошей для розвитку.

Досить вести облік в декількох програмах або зошитах — направте наполегливість і енергію в конструктивне русло! Не знаєте, як це зробити? Телефонуйте: (044) 207-39-55!

Блог по теме: