Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 355
      [name] => Новини
      [slug] => newsua
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 355
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 19
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 355
      [category_count] => 19
      [category_description] => 
      [cat_name] => Новини
      [category_nicename] => newsua
      [category_parent] => 0
    )

)

«Пчелка маркет»: рік на ринку продуктового рітейлу

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Мережа «маркетів біля будинку» «Пчелка маркет» святкує вже рік роботи на ринку продуктового рітейлу (пише портал AllRetail.ua http://allretail.ua/news/46086/). На сьогоднішній день відкрито 11 супермаркетів в Києві та містах-супутниках. Магазини повністю відповідають формату «маркет біля дому» — зручні, чисті, з необхідним асортиментом товарів і доступними цінами.

[/vc_column_text][heading header_type=»h2″ header_align=»center»]Перший рік для «Пчелка маркет»[/heading][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/1″][vc_column_text]

Перший рік для «Пчелка маркет» був насичений і відкриттям нових маркетів, і запуском власного виробництва: м’ясного цеху, пекарні і кулінарії.

Серед великої кількості мереж в сфері рітейлу важливим фактором виступає характер, репутація, оригінальний образ і філософія мережі. Адже сучасний споживач став більш вимогливим до сервісу.

Команда експертів ABM Cloud автоматизували бізнес-процеси управління асортиментом, взаємовідносинами з постачальниками, замовленнями товарів, ціноутворення, складських операцій за допомогою хмарної облікової системи ABM Retail, а також професійного програмного забезпечення для кас магазинів (front-office) Маркет +.

Проактивна команда родини «Пчелка маркет» стрімко розвивається, регулярно відкриває нові магазини, використовуючи нові передові технології і хмарні сервіси для ведення прозорого обліку та автоматизації діяльності мережі супермаркетів.

Щиро бажаємо не зменшувати темпи зростання, експерти ABM Cloud завжди готові допомогти впровадити необхідні для розвитку мережі магазинів інновації![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»1511″ hover_effect=»image-effect-zoom-in» alt=»Отзыв Пчелка-маркет (Киев) «][/vc_column][vc_column width=»1/2″][vc_single_image image=»1512″ hover_effect=»image-effect-zoom-in» alt=»Отзыв Пчелка-маркет (Киев) «][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column align=»center» width=»1/1″][button type=»info» size=»lg» label=»Замовити демонстрацію ABM Retail» modal=»1235″][/vc_column][/vc_row]

Новини по теме: