Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 568
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 568
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Партнерство ABM Cloud з міжнародною корпорацією IBM!

Партнерство ABM Cloud з міжнародною корпорацією IBM!

Історія команди ABM Finance розпочалася понад 25 років тому. За цей час ми запровадили понад 200 проектів з бюджетування та управлінського обліку та провели навчання для близько 2000 професіоналів. Ми робили для вас складне – простим, а незрозуміле – прозорим!

ABM Finance — комплекс FinIT- рішень для бізнесу!

Наша місія  надавати комплексний підхід для автоматизації фінансової системи будь-якого бізнесу.  Ми поєднали багаторічний досвід експертів у побудові фінансової системи та cучасні IT-продукти для ведення бізнесу.

Нові продукти — нові можливості!

Впроваджуючи ці сотні проектів для холдингів і відомих компаній в Україні, ми періодично стикались з технічними обмеженнями їх облікових систем і нашого продукту.  Саме тому ми прийняли рішення розширювати портфель програмних рішень для різного масштабу бізнесу з можливістю побудови будь-яких ІТ архітектур.

Після детального дослідження ми обрали найкраще рішення світового рівня — IBM Planning Analytics (IBM Cognos TM1). 

IBM Planning Analytics дозволяє вам бути… Швидше та розумніше

У 2021 році компанія IBM отримала за цей програмний продукт нагороду Gartner Peer Insights Customers в номінації “Вибір клієнтів 2021”. Продукт нараховує більше 23 тисяч клієнтів у 135 країнах та біля 2 млн користувачів. Тепер він буде активно розвивати бізнес України, а ми допомагати в цьому!

Борис Старинський Founder ABM Cloud та CEO ABM Finance прокоментував партнерство з корпорацією IBM:

Українська економіка зараз бореться за існування, адже зазнає колосальних збитків від російської збройної агресії. Що робити бізнесу за таких часів? Ми маємо підтримувати Україну на економічному фронті! Тому бізнесам в Україні потрібно розвиватися! За 30 років у бізнесі я пережив біля 5 криз і кожну з них використовував для стрибків у розвитку, радикальних змін, виходу на нові ринки та нові рівні ефективності. Разом переможемо!

 

Блог по теме: