Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 656
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 656
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Автозамовлення товарів у постачальника

Автозамовлення товарів у постачальника

Автозамовлення — складний процес, управління яким дозволяє вести облік умов поставок при великих кількостях найменувань товарів, поповнювати складські запаси.

Автоматичний розрахунок замовлення постачальнику (Автозамовлення)

Багато керівників магазинів приймають рішення — збільшити штат закупівельників, але це спричиняє і ризики — помилки внаслідок впливу людського фактору, збільшення витрат, велика ймовірність індивідуальних винагород.

За допомогою автозамовлення можна формувати замовлення в автоматичному режимі з мінімумом персоналу, більш точно прогнозувати зміну попиту на товарні позиції, скоротити час на формування замовлення за допомогою даних з облікової системи про витрати на транспорт, історії продажів, взаєморозрахунків з постачальниками (наприклад, процес створення замовлення в середньому займає до 5 хвилин), а також не замовляти зайвий товар і не заморожувати обігові гроші в запасах.

Залежно від характеру попиту на товари (продаються стабільно кожен день, продаються раз в 1,5 — 2 дні) використовуються різні алгоритми для методів прогнозування.

Для підвищення прибутковості роздрібної точки важливо розширювати асортимент товарів, автоматизація процесу замовлення дозволить витрачати набагато менше часу, ніж при ручному замовленні, і не втрачати актуальність замовлених позицій.

Для визначення правильного обсягу закуповуваного товару і рівномірного, постійного прийому товару використовується модель періодичних закупівель за середньостатистичними даними з продажу, а також нефіксований розклад поставок (тобто замовлення формується, якщо залишок товару менше, ніж потрібно на строк точки замовлення). У свою чергу точка замовлення більше або дорівнює часу поставки від розміщення замовлення до надходження його на склад.

система автоматичного формування замовлень (автозамовлення) - ABM Retail

Як управляти закупівлями товарів для вивільнення оборотних коштів за допомогою системи управління ABM Retail — натисніть кнопку і заповніть контактну форму, щоб дізнатися.

[button type=»link» size=»lg» label=»Докладніше про систему ABM Retail» link=»/uk/abm-retail-ua/»]