Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 656
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 656
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Автоматизація автомагазину автозапчастин. Яка програма підходить для магазину автозапчастин.

Відкриваєте магазин автозапчастин? Чи потрібна автоматизація автомагазину і яку програму для магазину автозапчастин вибрати?

Запасні частини для автомобілів — товар, який завжди користується високим попитом. Магазин запчастин має свою специфіку, яку важливо враховувати.

Для автоматизації обліку роздрібних продажів магазину автозапчастин, складського обліку запчастин і матеріалів, проведення інвентаризацій, ефективного документообігу, швидкого і зручного пошуку за довідником товарів з урахуванням значущих символів (без роздільників), включаючи пошук аналогів, необхідно вибрати програму, що враховує специфічні особливості авто бізнесу.

Особливості продажів автозапчастин

Особливість запчастин, як товару — практично всі види автозапчастин підходять до декількох моделей автомобілів, але рідко до кількох маркокю Тобто існує жорстка прив’язка запчастини до моделі або марки автомобілю. Продається товар в розріб. Товари для автомобілів відрізняються яскраво вираженою сезонністю.

Важлива деталь — автоматизація роботи з великою кількістю постачальників, адже від швидкості і якості поставок, вартості запчастин, залежать рентабельність і привабливість магазину для покупців.

Для зручного пошуку запчастин необхідно привести всі формати і обсяги прайс-листів до єдиного вигляду, мати можливість проводити пошук по коду, аналогам, найменуванню, вживаності. Також важливо робити будь-які знижки, націнки, враховувати замовлення зі збереженням історії взаємодії з клієнтом.

Необхідний функціонал програми для магазину автозапчастин

 • Програма для магазину автозапчастин повинна враховувати специфіку ведення бізнесу і вирішувати завдання, властиві даної галузі.
 • Мультивалютний облік — можливість оприбуткувати і продавати товар, проводити грошові операції в будь-якій валюті.
 • Зручний номенклатурний довідник — прямі і непрямі аналоги, заміни, перехресні і пов’язані товари.
 • Інформація про наявність товарів в інших магазинах мережі — наявність, кількість і аналоги в інших торгових точках.
 • Права доступу і логирование дій користувачів — заборона або розмежування дій, обмеження доступу до інформації, контроль всіх дій користувачів.
 • Торговельне обладнання — можливість роботи з різними касовими апаратами (робоче місце касира), сканерами штрих-кодів, терміналами збору даних.
 • Резервна робота програми — збій комп’ютера, відключення електроенергії, пропав Інтернет — все це не заважає магазину продавати в офлайн режимі.

Єдина політика кодування товару, облік аналогів, різна комплектація

Як правило, магазин автозапчастин веде роботу з різними виробниками, у кожного з яких унікальна кодування товарів. В системі обліку один і той же товар, навіть різних виробників, повинен мати єдиний товарний код. Програма для автомагазину повинна мати функціонал для цього завдання.

Один і той же товар може приходити з різними цінами і різними одиницями виміру. Саме тому програма для обліку автозапчастин повинна підтримувати введення аналогів. Крім інформації про товар необхідно вводити також аналоги, що в подальшому істотно полегшує ведення обліку.

Якщо в магазині автозапчастин ведеться облік через аналоги, при оприбуткуванні важливо вказувати виробника, щоб не плутатися з залишками (як правило, під одним кодом знаходяться аналогічні товари з різними цінами). Облік по аналогам дозволяє побудувати звіти по руху товарів і зміни попиту в розрізі виробників.

У разі, коли у одного і того ж товару різна фасовка і комплектація, в аналоги необхідно внести оригінальні коди виробника. Тоді при пошуку з урахуванням аналогів отримаємо інформацію про залишки необхідної нам фасування, а також інформацію про інших ємностях.

Якщо ж є аналогічний товар, але іншого виробника, то в залишках будуть видні товари-замінники.

Переваги та недоліки обліку по аналогам

Переваги Недоліки
 • точна інформація про залишки товару
 • необхідність вказувати виробника при оприбуткуванні товару
 • зручний пошук деталей по кодах
 • нанесення маркування на товар у вигляді коду основного виробника
 • можливість пошуку за кодами залишків і цін

 

Які переваги дає програма для автоматизації магазина автозапчастин

Переваги автоматизації при використанні хмарної програми для магазину автозапчастин:

 • Прозорий облік наявності автозапчастин в магазині, на складі
 • Легкість пошуку взаимозаменяемой номенклатури
 • Можливість вносити додаткові властивості товарів
 • Підключається програма лояльності
 • Ефективний контроль взаємовідносин з постачальниками і покупцями, аналіз продажів
 • Покращення якості і швидкості обслуговування покупців
 • Оптимізація витрат, підвищення прибутковості і конкурентоспроможності магазину
 • Зручний документообіг, ведення бухгалтерської та податкової звітності

Готові проконсультувати і познайомити з програмою для роздрібної торгівлі ABM Retail за телефоном +380 (44) 207-39-55 або e-mail sales@abmcloud.com