Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 630
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 630
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Управління асортиментом і збільшення виручки за рахунок автоматизації торгівлі кондитерського магазину

Управління асортиментом і збільшення виручки за рахунок автоматизації торгівлі кондитерського магазину

Як вибрати і управляти асортиментом кондитерського магазину, на скільки збільшиться виручка при автоматизації торгівлі кондитерського магазину, як налаштувати легкий і зручний облік товарів і грошей.

Вибір асортименту безпосередньо залежить від місця розташування і платоспроможності потенційних покупців. Відмінною особливістю асортименту кондитерського магазину є штучний (соки, води, цукерки) і ваговий товар (печиво, тістечка, торти). Кондитерські товари – швидко псуються, а значить входять до «групи ризику» 🙂

Важливо показувати широкий асортимент і постійно за ним стежити — не допускати щоб товари набридали покупцеві, робити акції і знижки (наприклад, новинки тижня / місяця).

Асортимент кондитерського магазину може становити близько 80 видів шоколадних цукерок, 30 видів карамелі, 30 видів шоколадних цукерок в коробках, 5 видів зефіру-мармеладу, 40 видів печива і шоколаду, східні солодощі, горіхи та сухофрукти.

Для «солодкого» магазину кондитерських товарів яскраво виражена сезонність: влітку — спад продажів, восени і взимку (особливо до свят) — зростання замовлень. Тому в зв’язку з сезонністю рекомендується додати до асортименту газовані напої, морозиво, воду (весна-літо), каву і чай (осінь-зима). Можна також включити в асортименту хлібобулочні вироби — заходячи за хлібом, покупець може купити шоколадку, торт або цукерки.

А до свят можна запропонувати покупцям ексклюзивні товари — наприклад, букети з цукерок.

Також можна відкрити власне виробництво кондитерських виробів та «міні-кафе», однак потрібні додаткові інвестиції.

Націнка на товар зазвичай нараховується виходячи з цін конкурентів (близько 35%), а на швидкопсувні торти і тістечка — 50%.

Замовлення на закупівлі постачальникам робляться приблизно 1 раз на 4 дні, під реалізацію або по передоплаті в залежності від домовленостей.

Для обліку штучного і вагового товару, управління асортиментом і збільшення виручки за рахунок автоматизації торгівлі кондитерського магазину важливо використовувати сучасні методики товарного обліку, щоб уникнути помилок, а інвестиції були мінімальними.

Дізнатися, як автоматизувати торгівлю кондитерського магазину можна на сайті http://retail.abmcloud.com/ і зателефонувавши за номером (044) 207-39-55!