Array
(
  [0] => WP_Term Object
    (
      [term_id] => 5
      [name] => Блог
      [slug] => news
      [term_group] => 0
      [term_taxonomy_id] => 5
      [taxonomy] => category
      [description] => 
      [parent] => 0
      [count] => 656
      [filter] => raw
      [cat_ID] => 5
      [category_count] => 656
      [category_description] => 
      [cat_name] => Блог
      [category_nicename] => news
      [category_parent] => 0
    )

)

Автоматизація дитячих магазинів

Дитячий магазин — це і іграшки, і одяг, і взуття, і канцтовари, і дитяча косметика, і засоби гігієни, і великогабаритний товар, і техніка — в жодному іншому магазині немає такого широкого асортименту.

Автоматизація магазинів дитячих товарів

При автоматизації магазинів з продажу іграшок, одягу для дітей важливо враховувати всі особливості обліку дитячих товарів і мати можливість керувати магазинами в режимі реального часу.

Магазини дитячих товарів відрізняються інтенсивністю товарообігу, кількістю переміщень, пересортиць, обмінів і повернень товару — важливо відстежувати рух кожної товарної позиції від приходу до продажу.

Також необхідно контролювати персонал, щоб на черговій інвентаризації не виявити нестач, пов’язаних зі зловживанням персоналом.

Важливими конкурентними перевагами магазину з продажу дитячих товарів, а також засобами, що сприяють залученню і переводу покупців в статус постійних, стають ведення бази, організація акцій, знижок, можливість накопичення бонусів, аналіз покупок і середнього чеку.

Власнику дитячого магазину важливо розуміти який прибуток приніс магазин за певний період, зручність управління взаєморозрахунками з постачальниками, заявками на закупівлю товару, розрахунку заробітних плат і складання графіків роботи співробітників.

автоматизація дитячих магазинів - ABM Retail

Система управління магазином ABM Retail для автоматизації магазинів дитячих товарів дозволяє не тільки вести точний кількісний і сумовий облік товарів і грошей, але й підвищити продажі і прибутковість магазину, вести повний контроль торгівлі за допомогою Інтернету, перебуваючи у будь-якій точці світу, виключити шахрайство і крадіжки, розуміти прибутковість і рентабельність кожної торгової точки.

[button type=»link» size=»lg» label=»Детальніше про систему ABM Retail» link=»http://retail.abmcloud.com/uk/abm-retail-ua/»]