28.09.2021

Как увеличить средний чек на 30% благодаря запуску программы лояльности

Fashion retail всегда отличается от других направлений в розничной торговле. Особое место в работе с клиентами занимает построение программы лояльности. На примере компании Palmira Fashion Group мы разберем, как может отработать программа лояльности, выстроенная под цели компании. Особенности компании и ожидания от внедрения программы лояльности Palmira Fashion Group — это компания, которая работает в Запорожье…

27.04.2018

Автоматизація продажів і управління магазинами мережі «Економ Плюс» в хмарному ABM Retail

Автоматизація продажів є необхідністю, коли рутинні операції і проблемні зони обліку починають негативно впливати на прибуток компанії. Досвідчені бізнесмени воліють продумувати такі ситуації наперед, ніж чекати поки проблеми почнуть спливати. Вони бачать в автоматизації бізнес-процесів не вирішення проблем, а спосіб, щоб їх не допустити і одночасно внести в свою справу все краще, що може принести…

30.10.2017

Фірмова роздрібна мережа: нюанси обліку та управління

Фірмова роздрібна мережа — з чого почати? Основними завданнями для відкриття фірмової роздрібної мережі є організація власного збутового каналу роздрібних продажів, організація майданчика просування товару власного виробництва серед конкурентних.

31.07.2017

Як вести облік товару в маленькому магазині

Ви відкриваєте власний магазин, владнали всі проблеми, домовилися з постачальниками, очікуєте поставку товару і тут виникає питання — як вести облік товару в маленькому магазині. Адже бажано грамотно організовувати систему обліку відразу, на самому початку торговельної діяльності та контролювати бізнес-процеси магазину.

23.01.2017

Автоматизація автомагазину автозапчастин. Яка програма підходить для магазину автозапчастин.

Відкриваєте магазин автозапчастин? Чи потрібна автоматизація автомагазину і яку програму для магазину автозапчастин вибрати? Запасні частини для автомобілів — товар, який завжди користується високим попитом. Магазин запчастин має свою специфіку, яку важливо враховувати.

18.11.2016

Програми для роздрібної торгівлі: якими вони повинні бути?

Який функціонал повинен бути в програмі для роздрібної торгівлі

28.10.2016

Магазин прилавочного типу VS магазин самообслуговування

Існують два основні формати обслуговування покупців в магазині – прилавочного типу і самообслуговування.

10.10.2016

Облікова система для віддаленого онлайн управління і контролю магазинів і торгових точок

Власники мережі роздрібних магазинів (торгових точок, кіосків, ларьків) найчастіше стикаються з проблемами ведення обліку, контролю продажів, відсутністю інформації про наявність товарів на полицях і поточних залишків. Як наслідок усього перерахованого вище — зниження виручки, несвоєчасні поставки, втрата клієнтів.

20.09.2016

Автоматизація невеликого магазину

Чи потрібна автоматизація невеликим магазинам і якщо потрібна, то навіщо. Необхідність в автоматизації великих національних роздрібних мереж ні у кого не викликає сумнівів, але думки розділяються, коли мова заходить про автоматизацію маленького магазину.

26.08.2016

Автоматизація магазину продуктів

Автоматизація магазину продуктів — комплексний процес, який не обмежується лише автоматизацією робочого місця касира. Невеликі продуктові мережі та магазини повинні бути оптимізовані не тільки в асортименті, але і в операційній діяльності — на допомогу приходять програми для магазинів продуктів.

10.08.2016

Комплексна автоматизація і оснащення об’єктів торгівлі

ABM Cloud здійснює комплексну автоматизацію та оснащення об’єктів торгівлі будь-якого масштабу і формату — від гіпермаркету, супермаркету, міні-маркету до торговельної мережі за допомогою хмарної облікової системи ABM Retail.

29.07.2016

Автоматизація обліку магазину, програма обліку

Усвідомлення проблем автоматизації обліку магазину, пошуки програми обліку починаються, коли магазин вже відкритий, а товари знаходяться на полицях. Але дуже важливо мати можливість вести облік однакових товарів від різних постачальників, які приходять за накладними під різними найменуваннями. Та не плутатися в обліку товару, який закуповується в упаковках і комплектах, а продаються поштучно. Швидко проводити переоблік…

Использование материалов

Статьи, размещенные в этом разделе, являются интеллектуальной собственностью и охраняются Законом об авторских правах. Использование в любой форме материалов сайта разрешается только после согласования с департаментом маркетинга компании по e-mail: marketing@abmcloud.com. В случае републикации материала в Интернете или в печатных изданиях:
  1. Обязательно должен быть указан адрес сайта https://abmcloud.com/ с активной гиппер-ссылкой (открытой для индексации поисковыми системами) на него.
  2. Обязательно должно быть указано имя автора (или авторов).
  3. При наличии должности и e-mail адреса, они также должны быть указаны.
813
Подпишитесь на наш канал YouTube
Коллеги, приглашаем Вас подписаться на наш YouTube-канал, где мы публикуем уникальный контент для B2B-руководителей: отзывы генеральных и отраслевых директоров, методики повышения эффективности бизнеса, исследования рынка, выступления экпертов на передовых конференциях, обзоры продуктов для автоматизации компании ABM Cloud.