31.01.2018

Успішна автоматизація продуктових магазинів «Наш маркет» за допомогою хмарної програми ABM Retail

У 2017 році інноваційна компанія «ГУД маркет» відкрила в Астані мережу продуктових магазинів під брендом «Наш маркет». Одним з основних управлінських завдань була автоматизація продуктових магазинів для віддаленого контролю діяльності всіх торгових точок. Критерії вибору хмарної програми для продуктових магазинів ABM Retail, а також отримані ефекти — в новині ABM Cloud.

13.12.2017

Облікова програма для Intelligent Market

Облікова програма для магазину Intelligent Market — хмарна ABM Retail На сьогоднішній день складно переоцінити необхідність впровадження облікової програми для магазинів різних галузей і форматів. Після дослідження IT ринку, для безлімітної методологічної та технічної підтримки в рамках орендної плати, власниками Intelligent Market для переходу з ліцензійної офлайн системи була обрана хмарна облікова програма ABM Retail….

30.10.2017

Автоматизація торгівлі продуктових магазинів «Амігос» у хмарній системі ABM Retail

На сьогоднішній день автоматизація торгівлі продуктових магазинів і грамотна організація процесів торгівлі та обліку, політики асортименту, стимулювання купівельного попиту — необхідність для стабільного розвитку бізнесу. Управлінцю продуктової роздрібної мережі важливо оперативно отримувати аналітичні дані про роботу магазинів, без сучасних інформаційних сервісів для автоматизації не обійтися.

02.10.2017

Успішно завершено проект автоматизації рибних магазинів «Українська риба» за допомогою хмарної програми обліку в рибному магазині ABM Retail. «Українська риба — це мережа з 2 магазинів і кафе, з хорошим асортиментом охолодженої і замороженої риби, морепродуктів, рибної гастрономії власного виробництва, що налічує близько 800 SKU.

28.02.2017

Програми лояльності магазинів. Як вони працюють?

Програми лояльності магазинів існують, щоб утримувати постійних покупців, що значно дешевше, ніж залучати нових. Залучення нового покупця до магазина обходиться в 7-10 разів дорожче, ніж утримання постійного. У свою чергу чек у постійного покупця вище на 60%, ніж у покупця, який вчинив одноразову покупку.

14.09.2016

Розроблено унікальне програмне забезпечення для обміну даними магазину з касою в режимі реального часу

Як часто власник магазину думає про ризик довіряти зберігання даних операційної діяльності магазину зовнішнім компаніям, що було б непогано спостерігати діяльність кожної торгової точки, перебуваючи де завгодно і через браузер, не платити шалені гроші за прості і зручні касові апарати, термінали збору даних.

04.08.2016

«Пчелка маркет»: рік на ринку продуктового рітейлу

Мережа «маркетів біля будинку» «Пчелка маркет» святкує вже рік роботи на ринку продуктового рітейлу (пише портал AllRetail.ua http://allretail.ua/news/46086/). На сьогоднішній день відкрито 11 супермаркетів в Києві та містах-супутниках. Магазини повністю відповідають формату «маркет біля дому» — зручні, чисті, з необхідним асортиментом товарів і доступними цінами.

25.07.2016

Як відкрити новий магазин з мінімальними інвестиціями і втратами на автоматизацію

Відкриття нового магазину завжди супроводжується необхідністю безперебійно продавати товари, контролювати товарні потоки та оптимальний товарний запас, оформити і наповнити торговий зал, контролювати рентабельність магазинів і товарних груп. Експерти ABM Cloud запрошують приєднатися до вебінару 18 серпня 2016 і оцінити переваги автоматизації для магазинів при відкритті.

11.05.2016

Автоматизація обліку за допомогою хмарної системи управління ABM Retail в магазині Каштан маркет (компанія Євро Фуд Маркет)

Автоматизований облік в магазині Каштан маркет компанії Євро Фуд Маркет (Київська область, смт Козин) за допомогою дружнього і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу хмарної системи ABM Retail. Користувачами виконуються всі базові процеси магазину.

11.05.2016

Швидка автоматизація і запуск мережі магазинів Вухастий Нянь за допомогою програми обліку ABM Retail

Експерти компанії ABM Cloud реалізували проект швидкого віддаленого запуску мережі магазинів Вухастий Нянь за допомогою програми обліку ABM Retail.

21.03.2016

Система товарного обліку для магазину

14 квітня експерти ABM Cloud запрошують власників магазинів до участі в вебінарі (online, потрібен тільки Інтернет)..

21.03.2016

Автоматизація мережі дискаунтерів Пчелка-маркет (Київ) за допомогою хмарної системи управління магазинами ABM Retail

На сьогоднішній день управління всіма магазинами мережі дискаунтерів Пчелка-маркет (Київ) ведеться за допомогою хмарної системи управління магазинами ABM Retail.

Использование материалов

Статьи, размещенные в этом разделе, являются интеллектуальной собственностью и охраняются Законом об авторских правах. Использование в любой форме материалов сайта разрешается только после согласования с департаментом маркетинга компании по e-mail: marketing@abmcloud.com. В случае републикации материала в Интернете или в печатных изданиях:
  1. Обязательно должен быть указан адрес сайта https://abmcloud.com/ с активной гиппер-ссылкой (открытой для индексации поисковыми системами) на него.
  2. Обязательно должно быть указано имя автора (или авторов).
  3. При наличии должности и e-mail адреса, они также должны быть указаны.
813
Подпишитесь на наш канал YouTube
Коллеги, приглашаем Вас подписаться на наш YouTube-канал, где мы публикуем уникальный контент для B2B-руководителей: отзывы генеральных и отраслевых директоров, методики повышения эффективности бизнеса, исследования рынка, выступления экпертов на передовых конференциях, обзоры продуктов для автоматизации компании ABM Cloud.